sobota 9.4. LUŽENIČKY kulturní dům, okres Domažlice, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 16.4. STŘÍBRO Cocktail Bar Beseda, okres Tachov, 21:00 - 1:00 hod.


neděle 17.4. OBORA kulturní dům, okres Plzeň - sever, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 23.4. MĚČÍN kulturní dům, okres Klatovy, 21:00 - 1:00 hod.


pátek 6.5. ŠTĚNOVICE Bowling pizzerie, okres Plzeň - jih, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 7.5. MIROVICE městské slavnosti, okres Písek, 21:30 - 23:00 hod.


pátek 13.5. LIPOVÁ kulturní dům, okres Cheb, 21:00 - 1:00 hod.


sobota14.5. MALESICE Malesický dvůr, okres Plzeň - město, 21:00 - 1:00 hod.


pátek 20.5. POLICE uzavřená společnost, okres Třebíč, 19:00 - 22:00 hod.


sobota 21.5. PLASY Knížecí pivovar, okres Plzeň - sever, 20:00 - 24:00 hod.


pátek 27.5. ZÁLESÍ areál koupaliště, okres Plzeň - jih, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 28.5. MAKOV letní parket, okres Klatovy, 21:00 - 1:00 hod.


pátek 3.6. PRAHA LETŇANY slavnosti, 17:30 - 18:00 hod.


pátek 3.6. HŮRKY areál u KD, okres Rokycany, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 4.6. SKALICE u ČESKÉ LÍPY festival, okres Česká Lípa, čas bude upřesněn


pátek 10.6. JANOVICE nad ÚHLAVOU areál koupaliště, okres Klatovy, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 11.6. RUDOLTICE u LANŠKROUNA slavnosti, okres Ústí nad Orlicí, 21:00 - 24:00 hod.


pátek 17.6. PODHÁJÍ u H. TÝNA areál kempu, okres Domažlice, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 18.6. LETOHRAD firemní akce, uzavřená společnost, okres Ústí nad Orlicí, 19:30 - 21:30 hod.


neděle 19.6. PLZEŇ Pechta fest, okres Plzeň - město, 15:30 - 16:30 hod.


pátek 24.6. PŘEŠTICE KČT loděnice, okres Plzeň - jih, 19:00 - 22:30 hod.


sobota 25.6. HUDLICE Hudlicefest, okres Beroun, 16:00 - 17:30 hod.


sobota 25.6. LHOTA u PLZNĚ multifunkční hřiště, 20:00 - 23:00 hod.


čtvrtek 30.6. HOLÝŠOV Pekelný ostrov - Warm up večírek, okres Plzeň - jih, čas bude upřesněn


pátek 1.7. ZLIV parket, okres Č. Budějovice, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 2.7. BÝCHORY sportovní areál, okres Nymburk, 21:00 - 1:00 hod.


úterý 5.7. KUNČINA obecní slavnosti, okres Svitavy, 21:30 - 23:00 hod.


pátek 8.7. OPÁLKA parket, okres Klatovy, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 9.7. BUČÍ oslavy obce, okres Plzeň - sever, 20:00 - 24:00 hod.


pátek 15.7. TÝN nad VLTAVOU městské slavnosti, okres Č. Budějovice, 18:30 - 20:00 hod.


pátek 15.7. NOVÁ VES u NEPOMUKA parket, okres Plzeň - jih, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 16.7. KRÁLŮV DVŮR revival fest, okres Beroun, 21:00 - 22:30 hod.


pátek 22.7. ŽEROVICE parket, okres Plzeň - jih, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 23.7. BRUSNÁ Brusňáčkofest, okres Brno - venkov, 22:00 - 23:30 hod.


pátek 29.7. NEZVĚSTICE parket koupaliště, okres Plzeň - město, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 30.7. KLATOVY Běh pro naději, atletický stadion, 15:00 - 16:00 hod.


sobota 30.7. STAŇKOV slavnosti, okres Domažlice, 23:00 - 1:00 hod.


pátek 5.8. TRNOVÁ parket, okres Plzeň - sever, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 6.8. VÍTĚJOVICE sportovní areál, okres Prachatice, 21:00 - 1:00 hod.


pátek12.8. OSTROV firemní akce, uzavřená společnost, okres K. Vary, 16:30 - 18:00 hod.


pátek 12.8. BOR parket, okres Tachov, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 13.8. BOLETICE nad LABEM uzavřená společnost, okres Děčín,15:00 - 16:00 hod.


pátek 19.8. ČIŽICE parket, okres Plzeň - jih, 21:00 - 1:00 hod.


sobota 20.8. ŠTĚDRÁ Mix Musik Fest, okres Karlovy Vary, 21:00 - 22:30 hod.


neděle 21.8. POBĚŽOVICE slavnosti, okres Domažlice, 22:00 - 23:30 hod.


pátek 26.8. ZBIROH náměstí,okres Rokycany, 19:00 - 21:45 hod.


pátek 2.9. CHLUMČANY parket, okres Plzeň - jih, 20:00 - 24:00 hod.


sobota 3.9. RAKOVÁ slavnosti, okres Rokycany, 21:00 - 24:00 hod.


pátek 9.9. HUTĚ pod TŘEMŠÍNEM areál u KD, okres Příbram, 20:00 - 24:00 hod.


sobota 10.9. HEŘMANOVA HUŤ HaHafest, okres Plzeň - sever, 18:00 - 20:00 hod.


sobota 10.9. OSVRAČÍN pouťové slavnosti, okres Domažlice, 21:00 - 1:00 hod.


neděle 11.9. ZHOŘ slavnosti, okres Tachov, 15:00 - 16:30 hod.

 

 

Hrajeme z jednotlivých alb

  • Western boogie
  • Pakliže
  • Banditi di Praga
  • Lady Gag a Rin
  • Burlaci
  • Úsměv pana Lloyda
  • Corrida
  • Malá dáma
  • Buldozerem
  • Virtuóz
  • Kdoví jestli
  • Dole v dole
  • Stará Lou
  • Kalamity Jane
  • Shořel náš dům
  • V pekle sudy válej
  • Kanibal Hanibal
  • Bára
  • Bum bum tequilla
  • Na sever
  • Ohroženej druh
  • Teta
  • Víte jak to bolí
  • Bruce Willis
  • Ďábel a syn
  • Prdel vody
  • Šaman
  • Brouk pytlík
  • Raketovej pes
  • Balada o špinavejch fuseklích
  • Čert na koze jel
  • Piju já, piju rád
  • Dávám ti jeden den
  • Tak teda pojď
  • Láďa
  • Centryfuga
  • Starej bar
  • Colorado
  • Kdyby ženský nebyly
  • Porcelánový prasata
  • Óda na konopí
  • Opilci v dějinách
  • Žízeň
  • Moderní děvče
  • Děvky ty to znaj
  • Má jí motorovou